Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kompleksi Taiwan, nje nga kompleksket me argetuese te Tiranes. Kërkon të punësojë Sanitare

Përshkrim

Te interesuarit te paraqiten me leter referencat dhe nje foto ne zyrat e Kompleskit Taiwan tek Parku Rinia ose te dergojne CV-ne me foto dhe referencat perkatese me email:

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Kompleksi taiwan, nje nga kompleksket me argetuese te tiranes., sanitare

Botuar më 20/05/2018

Email