Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kerkojme Balerine

Përshkrim

Te jene te paraqitshme. Kushte shume te mira pune dhe akomodimi i siguruar. Paga shume e kenaqshme, Adresa: Tetove, Maqedoni

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Jeta e natës
Kerkojme, balerine

Botuar më 10/08/2018

Telefon