Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BAR Kafe GRAND Kërkon të punësojë Krepier/e

Puna turni II. Te jete e paraqitshme. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mi...

Botuar më 22/04/2019

BAR Kafe GRAND Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Te jete e paraqitshme. Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume...

Botuar më 22/04/2019

Grand Bar Leone Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: Don Bosko, perballe kulles se pare te Vizionit

Botuar më 24/04/2019

Grand Bar Leone Kërkon të punësojë Sanitare

Me eksperience pune, Adresa: Don Bosko, perballe kulles se pare te Vizionit

Botuar më 24/04/2019

Grand Bar Leone Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: Don Bosko, perballe kulles se pare te Vizionit

Botuar më 24/04/2019

Bar Kafe Stacioni Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Kushte dhe pagese e kenaqshme, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane stacioinit trenit

Botuar më 24/04/2019

COFFE SHOP Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Komuna e Parisit, kompleksi Kika 2, perballe me Ecco Market

Botuar më 24/04/2019

AMBROSIA BAKERY & SNACK Kërkon të punësojë Kamariere

Te kete eksperience pune. Me kohe te plote. Te kete njohuri te gjuhes angleze, Tiranë, Adresa: Rr. e Elbasanit, prane Liceut

Botuar më 24/04/2019

Bar Kafe Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Puna turni I. E shtune e diele pushim. Paga 25.00 leke muaj. Te jete me banim prane zones, Adresa: Brenda Repartit Zallher

Botuar më 24/04/2019

Bar Kafe Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Ofrohen paga te kenaqshme + siguracion, kushte te mira pune, Adresa: 300m mbi Gjimnazin Partizani.

Botuar më 24/04/2019

Bar Kafe Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Ofrohen paga te kenaqshme + siguracion, kushte te mira pune, Adresa: 300m mbi Gjimnazin Partizani.

Botuar më 24/04/2019