Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER/E WHITE BAR Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme + siguracione |

Me eksperience pune, pune me turne, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Ish stacioni i fundit i Tiranes se Re, Tiranë

Botuar më 05/08/2020
Paga e kenaqshme + siguracione

PASTRUESE Bar Pasticeri Vittoria Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme + sigurimet |

Adresa: Prane qykates se rrethit Ish ekspozita , Bulevardi Zhan Dark, Tiranë

Botuar më 05/08/2020
E kenaqshme + sigurimet

PASTRUESE Diamond Caffe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune. Puna turni i II-te, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: 21 Dhjetori, tek kryqezimi, Tiranë

Botuar më 04/08/2020
e kenaqshme

PASTRUESE ALAR GREEN TEK SPITALI HYGEIA

Paga: Paga e kenaqshme + siguracione |

Orari i punes turni i pare 06.00-14.00, turni i dyte 14.00-22.00, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit dhe te paraqiten ne ambjentet prane lokalit brenda spitalit hygea, Adresa: Ne ambjentet e spitalit Hygea, tek Kthesa e Kamzes, Tiranë

Botuar më 04/08/2020
Paga e kenaqshme + siguracione

KAMARIER/E STOCKHOLM LOUNGE BAR Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune |

Preferohet femer., Adresa: Adresa: Tek Fresku

Botuar më 03/08/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

STAF ECO STEAM Kërkon të punësojë

Paga: Shume e kenaqshme |

KERKON STAF PER PASTRIMIN E MAKINAVE ME AVULL , ( djem dhe vajza ). Me ose pa eksperience pune , kushtet e punes shume te kenaqshme mosha mbi 18 vjec , per me shume info kontaktoni ne numrin e poshte shenuar, Adresa: Prane qendres Kristal Center

Botuar më 03/08/2020
Shume e kenaqshme

BANAKIER/E Bar Kafe il Giardino Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Orari: Turni pare 07:00-15.00 dhe turni dyte 15:00-23.00, me eksperience pune, Adresa: Rr. Bilal Sina, tek kopshti Zoologjik, Tiranë

Botuar më 03/08/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E Lounge restorant Sol Kërkon të punësojë

Paga: Shume e kenaqshme |

Te kualifikuar per restorant, Adresa: Sheshi nene Tereza te Akademia e Arteve

Botuar më 03/08/2020
Shume e kenaqshme

BANAKIERE Bar Coopers Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune. Te jene korrekt dhe te komunikueshem, Adresa: Rr. "Haxhi Dalliu”, ngjitur me Prokurorine e Tiranes

Botuar më 02/08/2020
e kenaqshme

KUZHINIER/E RESTORANT NICE & EASY

Paga: Page e kenaqshme |

Mosha deri ne 45 vjec, kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga e Kavajes, qendra Condor, Tiranë

Botuar më 01/08/2020
Page e kenaqshme
)