Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIERE

Bocconcino

Kërkon të punësojë

Kriteret

20-35 vjec

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Fillimi i rruges Myslym Shyri

Botuar më 08/10/2019

)