Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NDIHMES KUZHINIER PELAGOS Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne, Tiranë

Botuar më 15/01/2021
E kenaqshme

BARI Greenhouse Kërkon të punësojë KAMARIERE

Paga: E kënaqshme |

Nuk ështe kriter eksperienca e punës por përbën avantazh, mosha 22-35 vjec, Adresa: Rruga e Barrikadave përballë ish gjimnazit Sami Frashëri, Tiranë

Botuar më 15/01/2021
E kënaqshme

KASIERE Rrjeti me i sukseshem nderkombetar IF IF fast-food po operon edhe ne Shqiperi, 3 pika te hapura tashme ne zonat me trendi te Tiranes.. Teg,21 dhjetori dhe Petro Nini Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Te interesuarit mund te dergojne cv ne what's app ose te telefonojne ne numrin nga e hena ne te shtune ora 9.00 deri 18.00., Tiranë

Botuar më 15/01/2021
E kenaqshme

PUNONJES FAST-FOODI KFC ALBANIA SE SHPEJTI EDHE NE DURRES, MUNDESI PUNESIMI DHE KARRIERE

Paga: E KENAQSHME |

Te interesuarit mund te dergojne cv ne nr (whatsupp) nxitoni te beheni pjese e fast food-it me te suksesshem nderkombetar kfc, Durrës

Botuar më 15/01/2021
E KENAQSHME

PUNONJES FAST-FOODI Kerkohet

Paga: E kenaqshme |

I specializuar per prerje dhe pregatitjen e mishit, te interesuarit te dergojne cv ne what's app ne numrin, Tiranë

Botuar më 15/01/2021
E kenaqshme

KAMARIER BARI Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: 20.000 leke plus siguracione |

Preferohet turni I, 18-27 vjeç, Adresa: Rr. "Ferid Xhajko", prane ish Restorant Durresit

Botuar më 15/01/2021
20.000 leke plus siguracione

BANAKIER/E TROCADERO LOUNGE BAR Kërkon të punësojë

Paga: SHUME E KENAQSHME + SIGURIME |

Me eksperience pune , kushte shume te mira pune, ish kompleksi dinamo , rruga kosovareve, Tiranë

Botuar më 15/01/2021
SHUME E KENAQSHME + SIGURIME

KAMARIER/E TROCADERO LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: SHUME E KENAQSHME + SIGURIME |

Me eksperience pune , kushte shume te mira pune, ish kompleksi dinamo , rruga kosovareve, Tiranë

Botuar më 15/01/2021
SHUME E KENAQSHME + SIGURIME

ACCOUNT MANAGER Momus Nje kompani suksesi ne tregun e telemarketingut, shume stabel dhe me experience te gjate ne treg,eshte ne kerkim te kandidateve qe kane njohuri shume te mira te gjuhes gjermane ose italiane per rolin e Account Manager Italisht/ Gjerm

Paga: Bonuse dhe perqindje shume te larta |

Ambient shume rinor,dinamik dhe stimulues me prespektiva jashtezakonisht shume te larta per rritje profesionale, perben prioritet eksperienca e meparshme e punes ne call center por jo dosmosdoshmeri!, trajnime profesionale te paguarakontrate pune ne baze te legjistlacionit shqiptarorare pune 09:00 me 18:00, fundjava e liremundesi pune nga shtepia, dergoni cv tuaj ne:, Adresa: Rruga Panorama, Tiranë 101

Botuar më 15/01/2021
Bonuse dhe perqindje shume te larta

KAMARIERE BAR RESTORANT PICERI BOCCONCINO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha nen 30 vjec, Adresa: Fillimi i rruges Myslym Shyri

Botuar më 15/01/2021
e kenaqshme
)