Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

Garden bar

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

Paga mbi nivelin e tregut+sigurime
Ambjent komod dhe familjare

Kontakte

Blv Bajram Curri, Prane Diplomat 2 ose ish stacioni i fundit i Tiranes se re

Botuar më 07/10/2019

)