Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

Bar Kafe Hawaii

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune mosha deri ne 30 vjec. Puna me turne

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqeshme

Kontakte

Komuna e Parisit

Botuar më 08/10/2019

)