Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

BAR Kafe GRAND

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te kete eksperience pune. Kushte shume te mira pune.

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqeshme sipas performances

Kontakte

Kryqezimi i "Komunes Parisit" me Sulejman Delvina
Tiranë

Botuar më 30/06/2020

)