Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER

Bar Tiss

Kërkon të punësojë

Kriteret

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Tek Xhamlliku

Botuar më 07/10/2019

)