Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ali Demi, Rruga Elbasanit dhe Blloku Gintash 1, Laprake

Botuar më 19/02/2020
E kenaqshme

KAMARIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ali Demi, Rruga Elbasanit dhe Blloku Gintash 1, Laprake

Botuar më 19/02/2020
E kenaqshme

KAMARIERE Killing Time Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Per restorant, Adresa: Rr. Sami Frasheri, tek Petro Nini, Tiranë

Botuar më 28/02/2020
Paga e kenaqshme

KAMARIER BAR KAFE DUBLEX Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Perballe shkolles "Ismail Qemali", poshte Ministrise se Jashtme

Botuar më 28/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E Otro Cafe Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme plus sigurime |

Kerkohet personel i qendrueshem. Puna turni I, Adresa: Prane Liceut Artistik te Tiranes, prane Institutit te Higjenes, perballe shkolles Osman Myderizi

Botuar më 28/02/2020
Paga e kenaqshme plus sigurime

BANAKIER/E City Coffee Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ish Fusha Aviacionit

Botuar më 28/02/2020
shume e kenaqshme

PASTRUESE Pastel Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Prane Kopshtit Botanik

Botuar më 28/02/2020
e kenaqshme

BANAKIERE Bar Coopers Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune. Te jene korrekt dhe te komunikueshem, Adresa: Rr. "Haxhi Dalliu”, ngjitur me Prokurorine e Tiranes

Botuar më 27/02/2020
e kenaqshme

KAMARIERE BAR KAFE FLAER Kërkon të punësojë

Paga: Paga 25000+siguracione |

2 vajza. Puna me turne, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Zona e Brrylit, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
Paga 25000+siguracione

BANAKIERE The Nest Caffe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune , puna me turne, Adresa: Prane nenkalimit te kodres se diellit, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E The Nest Caffe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune , puna me turne, Adresa: Prane nenkalimit te kodres se diellit, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
e kenaqshme

BANAKIERE KING'S BAR-LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

2 persona, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Ish fusha e aviacionit, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
Page e kenaqshme
)