Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bar Kafe New Citi Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune paga e kenaqeshme, Adresa: Unaza e re

Botuar më 21/05/2018

Soho Bar Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Moshe deri 25 vjeç. Te interesuarit per me shume informacion mu...

Botuar më 15/05/2018

Soho Bar Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Te interesuarit per me shume informacion mund te paraqiten ne:, ...

Botuar më 15/05/2018

Yogurteria Kërkon të punësojë Shitese

Puna Full time. Te jete e komunikueshme. Pagese e kenaqshme, Adresa: Rr. “Elbasanit”

Botuar më 22/05/2018

Colosseo 2 Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Adresa: Rruga Sami Frasheri, nr 39, 100 m siper Gjimnazit Petro Nini Luarasi

Botuar më 22/05/2018

Artisti Lounge Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Te jete i afte te perballoje flukset, Tiranë, Adresa: Rruga Don Bosko

Botuar më 21/05/2018

Artisti Lounge Kërkon të punësojë Banakier

Me eksperience pune. Te perballoje flukset, Tiranë, Adresa: Rruga Don Bosko

Botuar më 21/05/2018

BAR TUI LAKI Kërkon të punësojë Kamarier

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Sigurimet, Zogu i Zi

Botuar më 21/05/2018
e kenaqshme

Playground Underground Kërkon të punësojë Kamarier

Paga: e kenaqshme + siguracione |

Te beje dhe punen e Banakierit , Te kete eksperience pune , Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne nr, Tiranë, Adresa: Muhamet Gjollesha ( kryqezim me Myslym Shyrin )

Botuar më 21/05/2018
e kenaqshme + siguracione

Zgara Al'Pazar Kërkon të punësojë Pjatalarese

Paga 28.000leke + sig, orari me turne 08.00-16.00, dhe 16.00-24.00, mosha deri ne 45 vjec, Adresa: Brenda Pazarit te ri

Botuar më 21/05/2018

Zgara Al'Pazar Kërkon të punësojë Kamarier

Me ekspereince pune, paga 25.000leke + siguracione, Adresa: Brenda Pazarit te ri

Botuar më 21/05/2018

BAR BISTRO "MUMA" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 35,000 - 45,000 Leke |

Tiranë

Botuar më 21/05/2018
Paga: 35,000 - 45,000 Leke