Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Golden House Kërkon të punësojë Kamariere

Përshkrim

(F). Mosha 20-35 vjeç. Me eksperience pune. Ofohet pagese e kenaqshme +sigurime, Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane ambasades Amerikane

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Golden house, kamariere

Botuar më 13/06/2018

Telefon