Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Gjelletore Gerti Kërkon të punësojë Kuzhiniere

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Gjelletore gerti, kuzhiniere
Përshkrim

Ose Ndihmes Kuzhiniere per gatime tradicionale shtepie. Kushte shme te mira pune, korrektesia eshte cilesia jone e biznesit. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te paraqiten prane ambjenteve te lokalit, Tiranë, Adresa: Zogu i zi tek stacioni nderkombetar i autobuzave, mbrapa pallatit te sportit Asllan Rusi


Botuar më 14/08/2019

Telefon