Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Galini 1 Kërkon të punësojë Banakiere

Përshkrim

Femer, mosha deri ne 40 vjec. Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Nikolla Lena, perballe shkolles Pjeter Budi

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Galini 1, banakiere

Botuar më 15/05/2018

Telefon