Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AORADIVANI Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Mosha 20-35 vjeç. Puna 6 ore ne dite. Perparesi kane personat qe njohin nje gjuhe te huaj. Ofrohet page e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rr. “Xhanfize Keko”, afer tv Klan

Botuar me 24/09/2018

Bar Kafe Sebastiano Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: 50m ne hyrje te rr. "Myslym Shyri".

Botuar me 23/09/2018

Bar Kafe Sebastiano Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: 50m ne hyrje te rr. "Myslym Shyri".

Botuar me 23/09/2018

Bar Kafe Violina Kërkon të punësojë Kamarier/e

Preferohet me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Ngjitur me maternitetin e ri (Brryli)

Botuar me 22/09/2018

Kerkohet Kamarier

/ Operator per bar kafe lloto. Me eksperience pune paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: 1. Rruga e Kavajes, tek pallatet e Delijorgjit 2. Rruga e Dibres

Botuar me 22/09/2018

JOY COFFEE & DRINK Kërkon të punësojë Pastruese

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |

Me eksperience pune, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar me 21/09/2018
e kenaqshme dhe siguracione

JOY COFFEE & DRINK Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |

Me eksperience pune, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar me 21/09/2018
e kenaqshme dhe siguracione