Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bar Kafe New Citi Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune paga e kenaqeshme, Adresa: Unaza e re

Botuar më 21/05/2018

Soho Bar Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Moshe deri 25 vjeç. Te interesuarit per me shume informacion mu...

Botuar më 15/05/2018

Soho Bar Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Te interesuarit per me shume informacion mund te paraqiten ne:, ...

Botuar më 15/05/2018

BAR PICERI "IL CALCIO" Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Aleksander Moisiu", prane tv. Klan

Botuar më 22/05/2018

BAR PICERI "IL CALCIO" Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Aleksander Moisiu", prane tv. Klan

Botuar më 22/05/2018

Tiffany Bar Kërkon të punësojë Kuzhinier

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Preferohen femra , te kete eksperience pune ne kuzhinen italiane kryesisht ne ate shqiptare. Te interesuarit te paraqiten, Tiranë, Adresa: Vaso Pasha perballe karburantit Alpet

Botuar më 22/05/2018
e kenaqshme

BAR - KAFE Kërkon të punësojë Kamarier

(mashkull). Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Besim Alla, pallatet Daks, afer pallateve Çabej

Botuar më 22/05/2018

Grand Bar Leone Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune. Puna 4 ore mbasdite, Adresa: Don Bosko, perballe kulles se pare te Vizionit

Botuar më 22/05/2018

Grand Bar Leone Kërkon të punësojë Pastruese

Kushte te mira pune, Adresa: Don Bosko, perballe kulles se pare te Vizionit

Botuar më 22/05/2018

QEBAPTORE “GJAKOVA” Kërkon të punësojë Sallatiere

Paga dhe kushte pune te kenaqshme. Orari I telefonatave 13.00-16.00, Adresa: Rr. “Emin Duraku”, stadium Dinamo

Botuar më 22/05/2018

QEBAPTORE “GJAKOVA” Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga dhe kushte pune te kenaqshme. Orari I telefonatave 13.00-16.00, Adresa: Rr. “Emin Duraku”, stadium Dinamo

Botuar më 22/05/2018

QEBAPTORE “GJAKOVA” Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Paga dhe kushte pune te kenaqshme. Orari I telefonatave 13.00-16.00, Adresa: Rr. “Emin Duraku”, stadiumi Dinamo

Botuar më 22/05/2018

QEBAPTORE “GJAKOVA” Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Paga dhe kushte pune te kenaqshme. Orari I telefonatave 13.00-16.00, Adresa: Rr. “Emin Duraku”, stadium Dinamo

Botuar më 22/05/2018