Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Conford Bar Kërkon të punësojë Banakiere

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Conford bar, banakiere
Përshkrim

Paga 32.000 leke+sigurime. Puna turni II, Adresa: Rr. "Don Bosko"


Botuar më 16/05/2019

Telefon