Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bar Pasticeri Vittoria Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune.Paga 28.000 leke + sigurimet, Tiranë, Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta prane Gjykates se rrethit

Botuar më 14/12/2018

Bar pasticeri Tek Qtu Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga: e kenaqshme |

Puna me turne, Tiranë, Adresa: Tek QTU

Botuar më 14/12/2018
e kenaqshme

Bar pasticeri Tek Qtu Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga: e kenaqshme |

Puna me turne, Tiranë, Adresa: Tek QTU

Botuar më 14/12/2018
e kenaqshme

Bliss kafe Kërkon të punësojë Ndihmes banakier/e

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience pune, Tiranë, Adresa: Tek shkolla Edit Durhan

Botuar më 14/12/2018
e kenaqshme

Bliss kafe Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience pune, Tiranë, Adresa: Tek shkolla Edit Durhan

Botuar më 14/12/2018
e kenaqshme

Bliss kafe Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience pune, Tiranë, Adresa: Tek shkolla Edit Durhan

Botuar më 14/12/2018
e kenaqshme

GATIME SHTEPIE “ADELSA” Kërkon të punësojë Kuzhiniere

Paga: E kenaqshme dhe siguracione |

(F). Me eksperience pune, Adresa: Parne 21 Dhjetori, perball Inxhinierise se Ndertimit

Botuar më 14/12/2018
E kenaqshme dhe siguracione

GATIME SHTEPIE “ADELSA” Kërkon të punësojë Kamariere

Paga: E kenaqshme dhe siguracione |

(F). Me eksperience pune, Adresa: Parne 21 Dhjetori, perball Inxhinierise se Ndertimit

Botuar më 14/12/2018
E kenaqshme dhe siguracione

BAR-KAFE SEGAFFREDO TEG Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Puna full-time, Adresa: Qendra Tregtare TEG

Botuar më 14/12/2018