Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

British Lounge Bar Kërkon të punësojë Banakier

Përshkrim

Turni 3-te, Tiranë, Adresa: Rruga Teodor Keko, Unaze e Re, perballe karburant Kastrati

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
British lounge bar, banakier

Botuar më 17/05/2018

Telefon