Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Blue Shisha Kërkon të punësojë Banakiere

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Blue shisha, banakiere
Përshkrim

Femer/ Pagese e kenaqshme. Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Mine Peza", perballe ish Conad


Botuar më 15/08/2019

Telefon