Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Blackstone Lounge Kërkon të punësojë Kamarier/e

Përshkrim

Te jene me eksperience pune, Adresa: Rr. "5 Maji"

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Blackstone lounge, kamarier/e

Botuar më 15/05/2018

Telefon