Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BAR XHINO Kërkon të punësojë Banakier/e

Përshkrim

Me eksperience pune. Puna 8 ore, paga e kenaqshme, Adresa: Ish parku i autobuzave. Rr. "Kongresi Lushnjes"

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Bar xhino, banakier/e

Botuar më 17/05/2018

Telefon