Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune.Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, pra...

Botuar më 20/07/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Banakier/e

Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane Stacionit te tren...

Botuar më 20/07/2018

Vila Gjuta Kërkon të punësojë Kamarier

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Prane Liceut

Botuar më 23/07/2018

Kompleksi Summer Depo Kërkon të punësojë Kamarier

(M). Me kohe te plote. Paga e kenaqshme. Te interesuarit te kontojne ne nr ose te paraqiten prane zyrave tona ne adresen, Tiranë, Adresa: Tek Liqeni Artificial, ish Fari

Botuar më 23/07/2018

Bar Kafe Gelateri Kërkon të punësojë Kamarier

Orari i punes 18.00-24.00. Lokal me xhiro te kenaqshme, Adresa: Pazari Ri

Botuar më 23/07/2018

Artisti Lounge Kërkon të punësojë Ndihmes banakier

Me eksperience pune. Te jene te afte te perballojne flukset, Tiranë, Adresa: Rruga Don Bosko

Botuar më 23/07/2018

Artisti Lounge Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Te jete i afte te perballoje flukset, Tiranë, Adresa: Rruga Don Bosko

Botuar më 23/07/2018

Artisti Lounge Kërkon të punësojë Barist

Me eksperience pune. Te jene te afte te perballojne flukset, Tiranë, Adresa: Rruga Don Bosko

Botuar më 23/07/2018

Artisti Lounge Kërkon të punësojë Banakier

Me eksperience pune. Te jene te afte te perballojne flukset, Tiranë, Adresa: Rruga Don Bosko

Botuar më 23/07/2018

Baste Live Kërkon të punësojë Operator

Per lloto., Adresa: Ne qender te tiuranes tek Piaza

Botuar më 23/07/2018

Bar Kafe il Giardino Kërkon të punësojë Kujdestare

Per kendin e lojrave. Orari I punes 6 ore ne dite, turni I 9.00-15.00 dhe 16.00-22.00 Paga dhe kushte pune te kenaqshme., Adresa: Kopeshti Zoologjik, Rr. “Bilal Sina”

Botuar më 23/07/2018