Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Bar Simon Kërkon të punësojë Banakier

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Bar simon, banakier
Përshkrim

- Kamarier. Preferohet i njejti person ti beje te dyja pozicionet ose vetem kamarier. Te jete me eksperience pune. Puna 6 ose 8 ore ne dite, Tiranë, Adresa: Tek Astiri


Botuar më 08/07/2019

Telefon