Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

WHITE BAR Kërkon të punësojë Kamarier

Per turnin e trete. Paga e kenaqshme, Adresa: Ish stacioni i fundit i Tiranes se Re

Botuar më 17/11/2018

Rixhis Restorant Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Puna me turne. Paga e kenaqshme + siguracion. Nje dite pushimi ne jave, Adresa: Rr. “Perlat Rexhepi”, prane gardes

Botuar më 17/11/2018

Mezzo Bar Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune. Mosha deri 40 vjec. Preferohet me banim rreth zones, Adresa: Rruga e Burgut

Botuar më 16/11/2018

Kerkohet Edukatore

Cerdhe. Me ekperience pune mbi 3 vjet, Adresa: Stacioni i trenit, perballe me Posten Shqipetare

Botuar më 16/11/2018

FOLK CLUB Kërkon të punësojë Mikpritese

(Hostes) Me ose pa eksperience pune. Mosha 18-30 vjec. Paga 60.000 Leke+ siguracione. Transport i siguruar. Orari punes 22.00-04.00. Personave pa eksperience pune iu bejne kurse falas per valltare dhe kengetare, Adresa: Unaza e Re, Rruga Teodor Keko 100 m poshte Astirit

Botuar më 15/11/2018

Kerkohet Kujdestare

Per kend Lojrash, Adresa: rr. Besim Alla , Misto Mame Kombinat

Botuar më 15/11/2018

Artisti Lounge Bar DON BOSKO Kërkon të punësojë Banakier

Te afte te perballojne fluksin. Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Don Bosko

Botuar më 14/11/2018