Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Vila Tako Restorant Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune ne kuzhinen tradicionale, italiane, orientale, e me gjere, Tiranë

Botuar më 20/01/2019
E kenaqshme

FURRE BUKE PASTIÇERI LEI & LAI Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune mbi 4 vjet ne kete prfesion. Mosha jo me shume se 40 vjeç. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Rr. “Petro Nini Luarasi”, 200m mbi shkollen e baletit

Botuar më 20/01/2019

FURRE BUKE PASTIÇERI LEI & LAI Kërkon të punësojë Ndihmes furrxhi

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Petro Nini Luarasi”, 200m mbi shkollen e Baletit

Botuar më 20/01/2019

FURRE BUKE PASTIÇERI LEI & LAI Kërkon të punësojë Pastruese

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Rr. “Petro Nini Luarasi”, 200m mbi shkollen e Baletit

Botuar më 20/01/2019

CLUB SHQIPONJA 1 TIRANE Kërkon të punësojë Balerine

Femra, Adresa: Sheshi Wilson, perball postes nr.8

Botuar më 20/01/2019

CLUB SHQIPONJA 1 TIRANE Kërkon të punësojë Staf

Femrash, Adresa: Sheshi Wilson, perball postes nr.8

Botuar më 20/01/2019

DIVAS NIGHT CLUB Kërkon të punësojë Balerine

Femra profesioniste dhe joprofesioniste, Adresa: Rruga Pavarsia, Lagjja 13, plazh Durres (prane Raiffeisen Bank)

Botuar më 20/01/2019