Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Pastel Bar Kërkon të punësojë Ndihmes banakier/e

Te kete eksperience te meparshme ne kete pozicion, te jete korrekt me aorarin e punes, preferohet mosha 25-30. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë, Adresa: Sauk i vjeter, perballe me kopeshtin Botanik

Botuar më 18/09/2018

Pastel Bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Te kete eksperience te meparshme ne kete pozicion, te jete korrekt me orarin e punes, te kete aftesi te mira komunikimi, per turnin e dyte mundesohet transporti. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë, Adresa: Sauk i vjeter, perballe me kopeshtin Botanik

Botuar më 18/09/2018

Pastel Bar Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Te kete eksperinece te meparshme ne kete pozicion, te jete korrekt me orarin e punes, te jete pergjegjshem ne trajtimin dhe konservimin e ushqimeve. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Adresa: Sauk i vjeter, perballe me kopeshtin Botanik

Botuar më 18/09/2018

Bar Pastel Kërkon të punësojë Pastruese

Te kete eksperience te meparshme ne kete pozicioni, te jete korrekte ne orarin e punes, te kete aftesi te mira komunikimi, te jete e paster dhe e kujdesshme me pastrimin e ambjentit, per turnin e dyte mundesohet transport. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë, Adresa: Sauku i vjeter, perballe kopeshtit Botanik

Botuar më 18/09/2018

Piceri Deliziosa Kërkon të punësojë Pastruese

Paga: e kenaqshme |

Per turnin e dyte, Adresa: Rr."Brigada VIII", ish Blloku

Botuar më 18/09/2018
e kenaqshme

Blue Caffe Kërkon të punësojë Banakiere

Pagese e kenaqshme, Adresa: Rr. "Mine Peza", perballe ish Conad

Botuar më 18/09/2018

LOKAL ZGARE Kërkon të punësojë Pjatalarese

/ Sallatjere. Puna me dy turne. Mosha deri ne 45 vjeç, Adresa: Tek Brryli

Botuar më 18/09/2018

“CAESARS” CASINO Kërkon të punësojë Arketare

Vajza. Mosha mbi 21 vjeç. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tirane

Botuar më 18/09/2018

BAR OSLO Kërkon të punësojë Banakiere

Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Bardhyl" dhe "Komuna Parisit"

Botuar më 18/09/2018

BAR OSLO Kërkon të punësojë Pastruese

Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Bardhyl" dhe "Komuna Parisit"

Botuar më 18/09/2018