Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Garden bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga mbi nivelin e tregut+sigurime. Me eksperience pune. Ambjent komod dhe familjare,...

Botuar më 17/06/2019

Otro Cafe Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga 30.000 leke.Me eksperience pune. Pune afatgjate, Adresa: Prane Liceut Artistik te Tiranes,Prane Institutit te Higjenes, perballe shkolles Osman Myderizi

Botuar më 17/06/2019

Beku Kafe Kërkon të punësojë Kamarier

Kushte te mira pune, page e kenaqshme, me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, mbrapa Condor Center

Botuar më 17/06/2019

BAR MOTTA Kërkon të punësojë Kamarier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Prane Shkolles Baletit

Botuar më 17/06/2019

Bar Orio Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga e kenaqshme, kushte te mira pune, Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", 94, prane Xhamllikut

Botuar më 17/06/2019

Bar Orio Kërkon të punësojë Menaxher

Paga e kenaqshme, kushte te mira pune, Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", 94, prane Xhamllikut

Botuar më 17/06/2019

Bar Orio Kërkon të punësojë Picier

Paga e kenaqshme, kushte te mira pune, Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", 94, prane Xhamllikut

Botuar më 17/06/2019

Bar Orio Kërkon të punësojë Kamarier

Puna me turne (I pari dhe I dyti). Paga e kenaqshme, kushte te mira pune, Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", 94, prane Xhamllikut

Botuar më 17/06/2019

Pica Italia Yzberisht Kërkon të punësojë Ndihmes picier/e

Me ose pa eksperience pune. Mosha 20-25 vjec. Kriteret: Komunikim i mire ne grup. Shkollen e mesme te perfunduar. Te jete i shkathet dhe i motivuar per pune, Tiranë, Adresa: KMY, Yzberisht

Botuar më 17/06/2019