Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BAR OSLO Kërkon të punësojë Hostes

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Bar oslo, hostes
Përshkrim

Orari 17.00-23.00. Paga 25.000 Leke + sigurime, Adresa: Unaza e Re


Botuar më 15/04/2019

Telefon