Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Soho Bar Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Moshe deri 25 vjeç. Te interesuarit per me shume informacion mu...

Botuar më 25/05/2018

Soho Bar Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Te interesuarit per me shume informacion mund te paraqiten ne:, ...

Botuar më 25/05/2018

Bar Kafe New Citi Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune paga e kenaqeshme, Adresa: Unaza e re

Botuar më 21/05/2018

NIGHT CLUB DIVA'S Kërkon të punësojë Balerine

BALERINA PROFESIONISTE DHE JO PROFESIONISTE, Adresa: Durres, Lagjja 13 Ish hekurudha plazh ngjitur me Raiffaisen Bank

Botuar më 28/05/2018

NIGHT CLUB DIVA'S Kërkon të punësojë Banakier/e

Adresa: Durres, Lagjja 13 Ish hekurudha plazh ngjitur me Raiffaisen Bank

Botuar më 28/05/2018

NIGHT CLUB DIVA'S Kërkon të punësojë Kamarier/e

Adresa: Durres, Lagjja 13 Ish hekurudha plazh ngjitur me Raiffaisen Bank

Botuar më 28/05/2018

NIGHT CLUB DIVA'S Kërkon të punësojë Menaxhere

Adresa: Durres, Lagjja 13 Ish hekurudha plazh ngjitur me Raiffaisen Bank

Botuar më 28/05/2018

Bar kafe Kërkon të punësojë Punetore

Per bar kafe, te dije te perdor ekspresin, mosha 30-50 vjec, preferohen rreth zones se Misto Mames, Tiranë, Adresa: Misto Mame

Botuar më 28/05/2018

Trocadero Bar Lounge Kërkon të punësojë Barist

(BANAKIER). Paga 50000 leke. Puna vetem mbasdite. Kushte shume te mira pune., Adresa: Kompleksi Dinamo

Botuar më 27/05/2018

Bar Univers Kërkon të punësojë Banakier/e

Mosha 25-35 vjec. Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Unaza e re

Botuar më 27/05/2018

4 ELEMENTS CLUB Tirane Kërkon të punësojë Mikpritese

/ Hostess. Akomodim I siguruar Pagat 50000-100000, Adresa: Rr. Barrikadave, tek ish kinema 17 Nentori

Botuar më 27/05/2018

4 ELEMENTS CLUB Tirane Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Akomodim I siguruar. Pagat 50000-100000, Adresa: Rr. Barrikadave, tek ish kinema 17 Nentori

Botuar më 27/05/2018