Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kamarier

Bar Orio

Kërkon të punësojë

Kriteret

Paga shume e kenaqshme dhe kushte te mira pune

Kontakte

Prane Oxhakut, Tek Profarma

Botuar më 14/08/2019