Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BAR NEW CITY Kërkon të punësojë Kamarier

Përshkrim

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Unaza e Re, prane Bar “Artisti”

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Bar new city, kamarier

Botuar më 14/05/2018

Telefon