Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Dyqan Restorant peshku Kërkon të punësojë Pastruese peshku

Orari: 10.00-18.00, e marta pushim., Adresa: Komuna e Parisit, rruga Muhamed Gjollesha

Botuar me 24/09/2018

BAR EGIS Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: Mbrapa Muzeut, tek Piazza

Botuar me 24/09/2018

Bar Alegro Kërkon të punësojë Kamarier/e

Per turnin e dyte, Tiranë, Adresa: Rr. Ibrahim Rugova, pas Presidences, ngjitur me Mr. Chicken

Botuar me 24/09/2018

Bar Coopers Kërkon të punësojë Kamarier/e

Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune., Adresa: Rr. "Mine Peza”, prane Prokurorise se Tiranes

Botuar me 24/09/2018

AORADIVANI Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Mosha 20-35 vjeç. Puna 6 ore ne dite. Perparesi kane personat qe njohin nje gjuhe te huaj. Ofrohet page e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rr. “Xhanfize Keko”, afer tv Klan

Botuar me 24/09/2018

Bar Kafe Sebastiano Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: 50m ne hyrje te rr. "Myslym Shyri".

Botuar me 23/09/2018

Bar Kafe Sebastiano Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: 50m ne hyrje te rr. "Myslym Shyri".

Botuar me 23/09/2018