Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

UNION BAR Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune puna me turne ( 8 ore )paga e kenaqshme me siguracione, Tiranë, Adresa: Unaza e re, Rruga Mikel Maruli

Botuar me 19/09/2018

Bar-Kafe tek 21 Dhjetori Kërkon të punësojë Banakiere

+ Sherbim. Preferohet me eksperience pune, paga e kenaqshme. Page+Bonuse. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë, Adresa: Rr. Frederik Shiroka

Botuar me 19/09/2018

ONYX LOUNGE BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, Adresa: Afer Maternitetit te ri, te brryli

Botuar me 19/09/2018

ONYX LOUNGE BAR Kërkon të punësojë Pastruese

Paga e kenaqshme, Adresa: Afer Maternitetit te ri, te brryli

Botuar me 19/09/2018

BAR KAFE XHI&XHI Kërkon të punësojë Pastruese

Paga e kenaqshme, Adresa: Prane spitalit Ushtarak, Laprak

Botuar me 19/09/2018

BAR KAFE XHI&XHI Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga e kenaqshme, Adresa: Prane spitalit Ushtarak, Laprak

Botuar me 19/09/2018

Pastel Bar Kërkon të punësojë Ndihmes banakier/e

Te kete eksperience te meparshme ne kete pozicion, te jete korrekt me aorarin e punes, preferohet mosha 25-30. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë, Adresa: Sauk i vjeter, perballe me kopeshtin Botanik

Botuar me 18/09/2018

Pastel Bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Te kete eksperience te meparshme ne kete pozicion, te jete korrekt me orarin e punes, te kete aftesi te mira komunikimi, per turnin e dyte mundesohet transporti. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë, Adresa: Sauk i vjeter, perballe me kopeshtin Botanik

Botuar me 18/09/2018

Pastel Bar Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Te kete eksperinece te meparshme ne kete pozicion, te jete korrekt me orarin e punes, te jete pergjegjshem ne trajtimin dhe konservimin e ushqimeve. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Adresa: Sauk i vjeter, perballe me kopeshtin Botanik

Botuar me 18/09/2018

Bar Pastel Kërkon të punësojë Pastruese

Te kete eksperience te meparshme ne kete pozicioni, te jete korrekte ne orarin e punes, te kete aftesi te mira komunikimi, te jete e paster dhe e kujdesshme me pastrimin e ambjentit, per turnin e dyte mundesohet transport. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë, Adresa: Sauku i vjeter, perballe kopeshtit Botanik

Botuar me 18/09/2018