Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Pjatalarese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Te jete familjare,e disponueshme per te dyja turnet,nje jave i pari(08-16) nje jave i...

Botuar më 18/03/2019
e kenaqshme

Muzik Live Kalaja Club Prishtine Kërkon të punësojë Balerina

Mosha 18-30 vjeç. Pagesa 30 Euro nata+bakshishe. Orari I punes 21.00-04.00. I ofrohe...

Botuar më 18/03/2019

MORPH KIDS Kërkon të punësojë Punonjese

(kujdestare per femijet ne lokal lodra per femije). Te jene serioze dhe te dashur me ...

Botuar më 18/03/2019

Fast Food Marial Kërkon të punësojë Kamarier

Me ose pa eksperience pune. Mosha deri ne 30 vjeç, Adresa: Laprake, rr. "At Zef Valentini", prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave, tek IVECO.

Botuar më 26/03/2019

BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë Banakiere

Femer! Puna me dy turne, turni i pare 7.00-15.00, turni i dyte 15.00-23.00. Paga 35.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore. Preferohen mosha 23-35 vjece, me eksperience pune ne banak. Te jene te komunikueshme pasi perfshihet edhe pjesa e sherbimit ndaj klientit., Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, Prapa Presidences

Botuar më 25/03/2019

KAFE BAR “ANIMUS”, TEK PIACA Kërkon të punësojë Kamarier

Mosha 20 – 25 vjeç. Me eksperience pune. Preferohen pa detyrime familjare ose shkolle. Jo student, Adresa: Afer lokal Piazza, Tirane

Botuar më 25/03/2019

Artisti Longe Kërkon të punësojë Kamarier

Paga shume e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Tek Oxhaku

Botuar më 25/03/2019

ZGARA OPTIMUS Kërkon të punësojë Pastruese

Paga 12000lek, 4 ore paradite, Tiranë, Adresa: Rr. Kavajes, tek ish Parku Autobuzave

Botuar më 25/03/2019

23 FOOD & MORE (FST-FOOD) Kërkon të punësojë Specialist

/ Specialiste - Fast-Foodi. Me eksperience pune. paga 50.000lek. Puna me 2 turne, Tiranë, Adresa: Prane Oxhakut

Botuar më 25/03/2019

Grand Bar Leone Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: Don Bosko, perballe kulles se pare te Vizionit

Botuar më 25/03/2019

XOXO BAR Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, kushte te mira pune, Adresa: Rruga Bardhyl, tek karburant Fredi

Botuar më 25/03/2019

Bar Class Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Tek 9 katshet

Botuar më 25/03/2019

LOKAL ZGARE Kërkon të punësojë Zgarist

Puna me dy turne. Me eksperience pune ne lokal zgare, Adresa: Tek Brryli

Botuar më 25/03/2019