Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BAR KAFE RE-NO-AL Kerkon 2 Kamarier

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Bar kafe re-no-al kerkon 2, kamarier
Përshkrim

Me eksperience pune, Adresa: Koder Kamez, Institut, prane Karburant Daku


Botuar më 15/08/2019

Telefon