Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kamariere

BAR KAFE NE MAL TE ZI, ULQIN

Kërkon të punësojë

Kriteret

nuk eshte e nevojshme gjuha e huaj, sigurohet fjetja dhe ushqimi, page e kenaqshme. Te interesuarat te kontaktojne edhe ne viber ne nr e telefonit

Kontakte

Mal i Zi, Ulqin

Botuar më 16/08/2019