Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER/E Bar Valentino Kërkon të punësojë

Paga: e mire |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Prane spitalit Hygea, tek kthesa e Kamzes

Botuar më 15/12/2019
e mire

BANAKIERE Bar Valentino Kërkon të punësojë

Paga: e mire |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Prane spitalit Hygea, tek kthesa e Kamzes

Botuar më 15/12/2019
e mire

KAMARIERE Social Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te beje dhe pjesen e banakieres, Adresa: Rezidenca Kodra E Diellit prane Supermarket Xhangollit, Tiranë

Botuar më 14/12/2019
e kenaqshme

KAMARIER "RUMORS" KAFE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Mosha 18-28 vjec. Puna turni I-re, Adresa: Rruga e Kavajes, perballe Kishes Katolike

Botuar më 14/12/2019
e kenaqshme

BANAKIER BAR FLUTURA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Komuna e Parisit, Te rrethrotullimi, Tiranë

Botuar më 14/12/2019
e kenaqshme

BANAKIERE RECOD BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Fakulteti Ekonomik

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

KAMARIER RECOD BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Fakulteti Ekonomik

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

PUNETORE Kuzhina Grand Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Banaku. Te njohe mire gjellerat. puna me turne ( turni i mesem dhe turni i dyte), me eksperience pune, Adresa: Rr. "Sotik Kolea", pallati I Universitetit UMT Kati I

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme
)