Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kamarier

BAR KAFE

Kërkon të punësojë

Kriteret

Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme. te jete korrekt dhe serioz ne pune. Preferohet me banim afer zones se ish Parkut te autobuzave

Kontakte

Vaqarr
Tiranë

Botuar më 14/08/2019