Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Conford Bar Kërkon të punësojë Hostes

Paga 15.000 leke, puna 4 ore ne dite turni II, Adresa: Rr. "Don Bosko"

Botuar më 16/05/2019

Conford Bar Kërkon të punësojë Banakiere

Paga 32.000 leke+sigurime. Puna turni II, Adresa: Rr. "Don Bosko"

Botuar më 16/05/2019

KAFE BAR HIGHT 5 GJERMANI (QYTETI KONSTANZ) Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune. Njohja e gjuhes Gjermane eshte avantazh. I sigurohet strehimi. Paga e kenaqshme. Kontaktoni ne viber ose whatsapp

Botuar më 19/05/2019

BAR Kafe GRAND Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Te jete e paraqitshme. Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune., Adresa: Kryqezimi i Rr. "Komuna Parisit" dhe Rr. "Sulejman Delvina"

Botuar më 18/05/2019

Garden bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Kamariere, paga 25.000 leke +sigurime. Kamarier, paga 18.000 leke +sigurime. Me eksperience pune. Ambjent komod dhe familjare, Adresa: Blv Bajram Curri, Prane Diplomat 2 ose ish stacioni i fundit i Tiranes se re

Botuar më 18/05/2019

SHoqeri tregetare te Uzina Dinamo Kërkon të punësojë Punetor magazine

Per mallra qe vijne nga Kina.-Mosha jo me shume se 40 vjet-Preferohet me experience pune te ngjashme.-Me shkolle te mesme-Te jete me banim ne Tirane ne shtepine prone e familjes se tij. Jo me qera!Rroga mujore 34000. Sigurimet i paguan Firma. Puna reth 7 ore, vetem turni i pare. E Diela pushim. 15 dite pushim me pagese ne vit. Kur punohet dite festash paga eshte dyfish.Kontakti per interviste: Astriti

Botuar më 18/05/2019

BAR E4A Kërkon të punësojë Kamarier/e

Avantazh ka gjinia femerore. Me eksperience pune, paga e kenaqshme, puna turni i I-re., Tiranë, Adresa: Blv. Gjergj Fishta, ngjitur me UET

Botuar më 17/05/2019

Glow Bar Kërkon të punësojë Kamarier

Page e kenaqshme, kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Tek Vasil Shanto

Botuar më 17/05/2019

Artisti Longe Kërkon të punësojë Sanitare

Kushtet e punes dhe paga shume e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Tek Oxhaku

Botuar më 17/05/2019

Artisti Longe Kërkon të punësojë Kuzhinier

Paga shume e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Tek Oxhaku

Botuar më 17/05/2019

BAR MALBOR Kërkon të punësojë Kamarier

Me pervoje pune. Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Tek ish Fusha e Aviacionit

Botuar më 17/05/2019