Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZGARIST ZGARA OPTIMUS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me turne, me eksperience pune, Adresa: Rruga e Kavajes, ish parku i autobuzave

Botuar më 04/07/2020
e kenaqshme

STAF Bar Sofia Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rruga medar shtylla prane EHW

Botuar më 03/07/2020
e kenaqshme

BANAKIERE BAR KAFE Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

/ KAMARIERE, i njejti person ti beje te dyja pozicionet, kushte te mira pune, te intresuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Perballe me KESH, Tiranë

Botuar më 03/07/2020
Paga e kenaqshme

RECEPSIONIST Hotel "EDISEM" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Turni III. Mosha 40 - 60 vjeç, Adresa: kthesa e Kamzes, pa vajtur tek shinat e trenit

Botuar më 03/07/2020
e kenaqshme

BANAKIER/E DEA CAFE' Kërkon të punësojë

Paga: paga 30.000+siguracione |

Puna me turne, me eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, kushte te mira pune, Adresa: Ish bllok, Ish-bar Cadra, Tiranë

Botuar më 03/07/2020
paga 30.000+siguracione

KAMARIER COLOSSEO SPAGHETTI & FISH

Paga: 30000 leke |

Kushte shume te mira pune, me eksperience pune, Tiranë

Botuar më 03/07/2020
30000 leke

KAMARIER Select Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te jete i komunikueshem, eksperienca perben avantazh, Adresa: Ish Fusha Aviacionit

Botuar më 03/07/2020
e kenaqshme

PICIER Restorant Piceri Ales Kërkon të punësojë

Paga: Paga me marreveshje |

2 dite ne muaj pushim, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Teodor keko, perballe Karburant Kastritit, zona e Astirit, Tiranë

Botuar më 02/07/2020
Paga me marreveshje

KAMARIER/E JOY COFFEE & DRINK Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |

Me eksperience pune, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar më 02/07/2020
e kenaqshme dhe siguracione

KAMARIERE Bar Alegro Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per turnin e pare. Mosha 25-35 vjeç. Te jete serioze dhe korrekte ne pune, Adresa: Rr. Ibrahim Rugova, pas Presidences, ngjitur me Mr. Chicken, Tiranë

Botuar më 02/07/2020
e kenaqshme
)