Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Artisti Lounge Bar Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Te afte te perballojne fluksin, Tiranë, Adresa: Rr .”Teodor K...

Botuar më 11/07/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune.Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, pra...

Botuar më 10/07/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Pastruese

Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane Stacionit te tren...

Botuar më 10/07/2018

Pune sezonale Korrik Gusht Kërkon të punësojë Punonjese

Vajza: Balerina, Kengetare, Amatore, profesioniste, sipermarresi siguron ushqim, fjetje, akomodim, paga 1200 Euro ne muaj plus bakshishe, Adresa: Tek Piaca, prane Cirkut te Tiranes

Botuar më 14/07/2018

Muzik Live Kërkon të punësojë Balerine

Me ose pa eksperience pune. Paga 1500 Euro+ Bakshish+ bonuse. Personat e interesuar te kontaktojne ne nr e kontaktit, Adresa: Tirane, 21 Dhjetori

Botuar më 13/07/2018

Galaxy Bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga e kenaqshme, Adresa: Bulevardi i Ri, prane stacionit trenit

Botuar më 13/07/2018

Galaxy Bar Kërkon të punësojë Banakier/e

Adresa: Bulevardi i Ri, prane stacionit trenit

Botuar më 13/07/2018

“DIAMOND CAFFEE” Kërkon të punësojë Banakiere

(Femer) Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Don Bosko, tek Vizion+

Botuar më 13/07/2018

FOLK CLUB Kërkon të punësojë Mikpritese

Me ose pa eksperience pune. Paga 60.000 Leke+ siguracione. Transport i siguruar. Orari punes 22.00-04.00. Personave pa eksperience pune iu bejne kurse falas per valltare dhe kengetare, Adresa: Unaza e Re, Rruga Teodor Keko 100 m poshte Astirit

Botuar më 13/07/2018

CHLOE BAR Kërkon të punësojë Pastruese

Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Tek ing. Ndertimit, perballe Insitutit te Fiskultures

Botuar më 13/07/2018

CHLOE BAR Kërkon të punësojë Banakier/e

Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Tek ing. Ndertimit, perballe Insitutit te Fiskultures

Botuar më 13/07/2018

Kids Planet Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Rr. "Iqmet Buzi", 500m shiper spitalit te Kafsheve, pa vajtur ne Sauk

Botuar më 13/07/2018