Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHPERNDARES Fast Food 1000 buzeqeshje Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Motorrist). Te interesuarit te paraqiten prane fast food-it, Adresa: rruga "Muhamet Gjollesha", prane kryqezimit me Vasil Shanto, Tiranë

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

KAMARIER BAR KAFE RE-NO-AL Kerkon 2

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Koder Kamez, Institut, prane Karburant Daku

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

BANAKIER/E Bar New Living Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Inxhinieria e Ndertimit, kompleksi Magnet

Botuar më 10/12/2019
Page e kenaqshme

SHPERNDARES ALAR FOOD & SERVICE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Motorrist), te kete aftesi te mira komunikimi dhe organizimi me stafin, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Spitali Hygea, Tiranë

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

HOSTES YELLOW COFFE BAR Kerkon te punesoje staf si

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rruga e Dibres, prane viles Gold, Tiranë

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

KAMARIERE YELLOW COFFE BAR Kerkon te punesoje staf si

Paga: e kenaqshme |

/ Femer. Me ose pa eksperience pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e Dibres, prane viles Gold, Tiranë

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

BANAKIER/E Bar Orio Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", 94, prane Xhamllikut

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

NDIHMES BANAKIERE Bar Orio Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", 94, prane Xhamllikut

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

KAMARIER Bar Orio Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", 94, prane Xhamllikut

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

SANITARE Sergio Caffe Kërkon të punësojë

Paga: 30000 leke + sigurime |

Mosha 30-50 vjeç. Puna 8 ore ne dite me dy pjese (6.30-10.30 dhe 17.00-21.00), Adresa: Kompleksi Delijorgji, perballe Kastratit

Botuar më 09/12/2019
30000 leke + sigurime
)