Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Bar Kafe il Giardino Kërkon të punësojë Banakier/e

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Bar kafe il giardino, banakier/e
Përshkrim

Paga e kenaqshme, kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Rr. Bilal Sina, tek kopshti Zoologjik


Botuar më 09/07/2019

Telefon