Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BAR Kafe GRAND Kërkon të punësojë Kamarier

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Bar kafe grand, kamarier
Përshkrim

Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune., Adresa: Kryqezimi i Rr. "Komuna Parisit" dhe Rr. "Sulejman Delvina"


Botuar më 10/07/2019

Telefon