Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Banakiere

Bar Coopers

Kriteret

Paga dhe kushte shume te mira. Te jene korrekt dhe te komunikueshem

Detyrat

30.000 leke

Kontakte

Rr. "Haxhi Dalliu”, ngjitur me Prokurorine e Tiranes

Botuar më 19/09/2019