Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bar May Fair Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune Paga e kenaqshme, Adresa: Te qendra kristal

Botuar më 22/06/2018

Bar Bistro MUMA Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 30.000 - 45.000 Leke |

Bar Bistro Muma Kerkon te punesoje ndihmes ne kuzhine per turnin e dyte me kohe te plote pune dhe sigurime te paguara. Paga ne baze te pervojes ne pune dhe aftesive profesionale., Tiranë, Adresa: Rruga "Mustafa Matohiti", Nr.18,

Botuar më 23/06/2018
Paga: 30.000 - 45.000 Leke

Bar Jurgen Kërkon të punësojë Kamarier/e

Te kene eksperience pune , preferohen moshat e reja, Tiranë, Adresa: Medar Shtylla Komuna e Parisit

Botuar më 22/06/2018

Kompleksi ADORION PALACE Kërkon të punësojë Kamarier restoranti

Te kene eksperience pune , Te kete njohuri te gjuheve te huaja, Adresa: MAMINAS

Botuar më 22/06/2018

Air Bar Kërkon të punësojë Kamariere

Me ose pa eksperience Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Ish Fusha e aviacionit

Botuar më 22/06/2018

Air Bar Kërkon të punësojë Banakiere

Me ose pa eksperience. Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Ish Fusha e aviacionit

Botuar më 22/06/2018

Kreperia PNL Kërkon të punësojë Shperndares

(Motorrist), me motorrin e tij, Tiranë, Adresa: Rr. Sami Frasheri, peballe gjimnazit Petro Nini Luarasi

Botuar më 22/06/2018

Bar Kafe 88 Kërkon të punësojë Banakier

Te interesuarit t ekontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 22/06/2018

FOLK CLUB Kërkon të punësojë Valltare

Me ose pa eksperience pune. Paga 60.000 Leke+ siguracione. Transport i siguruar. Orari punes 22.00-04.00. Personave pa eksperience pune iu bejne kurse falas per valltare dhe kengetare, Adresa: Unaza e Re, Rruga Teodor Keko 100 m poshte Astirit

Botuar më 22/06/2018