Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BAR ALES Kërkon të punësojë Banakier/e

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Bar ales, banakier/e
Përshkrim

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme + sigurime. Puna me turne, Tiranë, Adresa: Misto Mame


Botuar më 15/04/2019

Telefon