Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BAR “DEUTSCHLAND" (PICERI) Kërkon të punësojë Kamariere

Përshkrim

/Kamarier., Adresa: Rr. "Siri Kodra", tek Dispanceria, prane stacionit te trenit

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Bar “deutschland" (piceri), kamariere

Botuar më 11/06/2018

Telefon